מנהטן לימוזינה

מנהטן לימוזין-השכרת לימוזינה | לימוזינות

מנהטן לימוזין נותנת שירותי השכרת לימוזינה לאירועים לימוזינה הכי ארוכה בארץ לימוזינה לבנה נדירה במחיר ללא תחרות לימוזינה מדהימה לימוזינה יפיפייה טל:050-7202222.
אי שם בתחילת שנות התשעים, הגיעה לישראל תוכנית הטלוויזיה לנוער, בוורלי הילס 90210. התוכנית הציגה את חייהם של חבורת בני נוער מבוורלי הילס על כל עושרם הרב. התוכנית שזכתה להצלחה גדולה בישראל, הפכה להיות מודל לחיקוי עבור בני נוער, בייחוד בתחום האופנה. תחום נוסף שזכה לחיקוי בקרב בני נוער, הוא כל מה שקשור לנשפי סוף שנה, ובפרט השכרת לימוזין לנשפים.

בעוד שבתוכנית היה זה פופולארי בקרב כל החוגגים בנשפי סוף שנה להזמין לימוזין להם ולבנות זוגתם, הרי שבחברה הישראלית עדיין הדבר לא נטמע בקרב כל החוגגים את סיום לימודיהם. בעיקר בשל סיבות כלכליות וחוסר הסכמה של ההורים לכך. ובכל זאת, ענף זה מאוד פופולארי ומצליח בישראל, הרי אם בני נוער לא משכירים לימוזין, אז זוגות צעירים ערב חתונתם, כן עושים זאת.

לימוזינה בתור סמל מעמד
ספק אם ממציאי הלימוזין ציפו שרכב זה יהפוך להיות סמל מעמד , עד כדי כך שבני נוער ירוצו להשכיר אותו לאירועים שלהם. אפשר להניח שכל החוויה מסמלת יוקרה לצד תחושת הפינוק שהיא מעניקה. מהעובדה שאת הלימוזינה מסיע נהג בלבוש רשמי, דרך ההפרדה בין הנהג לנוסעים ועד מה שהלימוזין מציעה לנוסעים, ספות רכות, בר משקאות, טלוויזיה ומסכי DVD , מערכות סראונד, ועוד. כמובן שעצם זה שהלימוזין משייטת ברחובות העיר וכולם נועצים בה מבט, גורם לכך שתחושת היוקרה רק גוברת.

ייתכן שיש בזה קצת יותר מזה. כידוע השכרת לימוזין נעשית לא רק עבור זוגות שמתחתנים או בני נוער שחוגגים סיום 12 שנות לימוד , אלא היא משרתת מלכים, נשיאים, מנהלים בכירים ועוד. בסופו של דבר כולנו רוצים להידמות להם, לאותו מעמד עליון, שנתפס בעינינו בצורה כמעט נשגבת. אז הנה לנו יש אפשרות יום אחד, ערב אחד, להרגיש כמוהם ולזכור את זה כל החיים.

מה צריך לדעת על השכרת לימוזין?
בטרם נסביר מעט על השכרת לימוזין והמחירים השונים, חשוב לומר שני דברים:
השכרת לימוזין נעשית בדרך למספר אירועים (בהנחה ואין הכוונה להשכיר לימוזינה לצורכי הסעת מנהלים או אישיים פוליטיים). מדובר על חתונה, מסיבות רווקים, ערבים רומנטיים וכיום גם נהוג להשכיר לימוזין לילד או ילדה שחוגגים בר או בת מצווה.

בטרם מזמינים לימוזין, יש לוודא כמובן שהחברה מודעת לזמן האירוע, ומתי על הנהג לאסוף אתכם, כמו כן עליכם לוודא שבחברה יודעים איפה מתקיים האירוע והיכן עליהם לאסוף אתכם.  כמו כן תזכרו לציין שמדובר בנסיעה הלוך ושוב.

אל תשכחו לוודא, איזה סוג של לימוזין אתם מקבלים ומה יש בפנים (אם הינכם מתחתנים למשל, תוודאו שיש שמפניה, אם הינכם משכירים רכב לילדים שחוגגים בר מצווה, תוודאו שאין משקאות חריפים). אל תשכחו לבקש לקשט את הלימוזין בהתאם.  מומלץ לבקש לראות את הלימוזין ולהתרשם מהמראה שלה מבפנים, שלא תגלו בסוף, שמדובר במכונית שעברה הסבה ל"רכב מפואר":

לימוזין, לימוזינה, לימוזינות, השכרת לימוזינה