לימוזינה

מנהטן לימוזין נותנת שירותי השכרת לימוזינה לאירועים לימוזינה הכי ארוכה בארץ עם שלל פינוקים ונהג מקצועי לימוזינה לבנה ויפייפיה במחיר ללא תחרות לימוזינה מדהימה לימוזינה נדירה טל:050-7202222.

מהגישה של רדקליף בראון, הפרדיגמה השלטת עד שנות ה- 60:
1. מסבירים תופעה דרך חוקים. מקורם אינו ידוע או אינו נגיש לחוקר.
2. התרבות משקפת את המבנה החברתי – נלפת דרך התנהגויות של פרטים המקושרים יחד במבנה החברתי.
3. ההמשכיות ושיווי המשקל של החברה לימוזינה העיקר – על כך שומרות הפונקציות.
פעולה חלקית התומכת בפעולה הכללית. אין הבחנה בין סולידאריות מכאנית לאורגנית.
4. להבין תרבות דרך היחסים החברתיים.
5. המוסדות החברתיים – מעצבים נורמות שקובעות מערכות יחסים בין בני לימוזינות. מטרתן היא לשמור על יציבות.
לפרטים תפקידים שנקבעים ע"י מיקומם במבנה החברתי.
6. לימוזינות אינו נחשב כאורגניזם אלא כמאייש תפקיד במבנה החברתי. כאשר פונק' של תופעה חוזרת על עצמה זה החלק שהיא משמשת בתחזוקה,
ייצוב והמשכיות המבנה החברתי.

הערך של ההתנהגות החברתית קשורה לאיך שהיא מספקת את הצרכים של החברה/שבט. מסביר את התרבות מתוך המבנה החברתי. מבנה – התופעה החברתית. מוסדות – מספקים נורמות עבור היחסים בין בעלי התפקידים. דוג' – מוסד שארות והנורמה היא יחסי קנטור. פונקציה – פעולה חלקית התומכת במבנה הכללי. הפונק' של קנטור- ויסות יחסים. תפקיד – של לימוזינות, המיקום שלו בתוך המבנה החברתי. דיספונקציה – מחלישה את המבנה, המבנה מפעיל את המנגנונים שלו כנגד הדיספונקציה וזה מחזק את המבנה. ההנחה של רדקליף בראון היא שאנו מעוניינים בטוב של החברה. דיספונקציה יוצרת מתחים במערך החברתי. תרבות היא תוצר לוואי כמעט של המבנה החברתי.

ביקורת: 1. לא מסביר שינוי חברתי 2. יציבות המבנה כדבר חיובי. כמטרה סופית. (מי אמר שזה טוב) 3. האם הקונפליקט לימוזינה משהו שצריך להיפטר ממנו או דבר טוב בחברה? מאמרים בפונקציונליזם מבני התרופפות קשרי השארות בקרב יוצאי מרוקו/ משה שוקד ועל יחסי הקנטור/ רדקליף בראון. מלינובסקי פיתח שיטה אנתרופולוגית של מחקר: מקים את אוהלו במרכז הכפר, אוסף מידע, לומד את השפה ובעצם סוגר את הפער בי החוקר לנחקר ע"י פיתוח בקיאות במנהגי המקום. מציג לקורא את הדרך בה נאסף המידע. מנסה להבחין בין מטרות מדעיות לדעות קדומות. האנשים אותם לימוזינה חוקר אינם מסוגלים לנסח את התרבות שללימוזינה. לימוזינה מנסה לפרוס יריעה רחבה של מידע אל מול המידע המגיע מיסיונרים. בודק מה כל פרט חושב ועושה כחלק מהחברה. ! עורך מיון של המוסדות התרבותיים הנראים לעין – זהו השלד התרבותי חברתי. ! לאסוף את הדעות והאמרות של האנשים – ע"י אינפורמנטים. הבשר והדם, הדברים הקטנים אשר משליכים על הדברים הגדולים. ! רגשות ותחושות של אנשי החברה – הנשמה, האינטרפרטציה של הילידים עצמם.