לימוזינה שלכם ובשבילכם

אתם מתחתנים בקרוב, כל הסידורים החשובים כבר מאחוריכם, סגרתם כבר אולם חתונות וקייטרינג מצויין, בחרתם צלם מקצוען, תקליטן מעולה… עכשיו נישארה שאלה קטנה אך
חשובה לא פחות. באיזה רכב חתונה תגיעו לצילומי הנוף ומשם לאולם?

מנהטן לימוזין נותנת שירותי השכרת לימוזינה לאירועים לימוזינה הכי ארוכה בארץ לימוזינה לבנה ויפייפיה במחיר ללא תחרות לימוזינה מדהימה לימוזינה נדירה עם הרבה יופי ועוצמה לאירוע של פעם בחיים טל:050-7202222.

כיום עומדות בפניכם לא מעט אפשרויות, כמובן שראשית מומלץ להתחשב בכיס.
הבחירה הזולה ביותר היא לקחת רכב הכי יוקרתי שיש לאחד מבני המשפחה הקרובים ולקשט אותו בעצמכם או לחילופין לחנות פרחים שיקשטו את הרכב עבורכם.
אם בכל זאת אין לאף אחד מבני משפחתכם רכב כזה או אולי לא כל כך נעים לכם לבקש עומדת בפניכם האפשרות להשכיר רכב סטנדרטי כמו מאזדה 3 או מאזדה 6 (קיימים עוד רכבים באותה עלות). מאזדה כזאת לחתונה תעלה לכם 250-500 ש"ח תלוי איפה תשכירו לכמה ימים.
אם אתם רוצים משהו קצת יותר מרשים ממכונית משפחתית חדשה תוכלו להשכיר  רכבי יוקרה גם כן באחד ממגרשי המכוניות כמו "אלדן" או "אויס". רכב יוקרה כמו קאדילק או פורשה קאיין יעלה קצת יותר ויכול להגיע אפילו מעל 2000 ש"ח תלוי מאוד עד כמה יוקרתי הרכב.

אם אתם רוצים להכנס על גלגלים בצורה הנוחה, המרשימה והיוקרתית ביותר אין ספק שאתם צריכים לימוזנה.
קיימים לימוזינות רבות בארץ מסוגים שונים, מחירי לימוזינה משתנים לפי סוג הלימוזינה, האורך והפאר (במקרה הזה הגודל כן קובע). מחירהם של לימוזינות בישראל נעים בין 2000 ש"ח ויכולים להגיע עד 5000 ש"ח. רכבי לימוזינה משמשים בעיקר לחתונות ואירועים ולכן מחיר לימוזינה משתנה גם לפי חודשי השנה.
אם בכל זאת יש לכם מספיק כסף ואתם ממש לא דופקים חשבון עומדת בפניכם גם האפשרות להכנס במסוק, ישנם חברות שמספקות שירותי תחבורה אוירית ובין היתר יכולים להביא אתכם לגג האולם או לרחבת הגן מהשמיים. במקרה שזאת הדרך שהכי נראת לכם להכנס לאולם או לגן חשוב מאוד לתאם ולבדוק אם בכלל הדבר אפשרי במקום בו אתם מתחתנים.

לסיכום המלצתנו היא: אם יש ברשותכם את האפשרות להשכיר לחתונה רכב קצת יותר מרכב חתונה סטנדרטי ביחרו לימוזינה, הכניסה לאולם בלימוזינה היא אלגנטית, קלאסית, מפוארת ולא פחות חשוב, לשבת בתוך לימוזינה עם שמלת כלה נפוחה יהיה הרבה יותר נוח מהרבה רכבים אחרים. בהצלחה.

זכרו, לא חשוב איך תכנסו כל העיניים ישאו אליכם בלבד ובכל דרך אתם תמשכו את כל תשומת הלב של כולם.