לימוזין לימוזינות

מנהטן לימוזין-השכרת לימוזינה | לימוזינות

מנהטן לימוזין גם במחיר וגם בשירות שירותי השכרת לימוזינה לאירועים לימוזינה הכי ארוכה בארץ לימוזינה לבנה ויפייפיה במחיר ללא תחרות לימוזינה מדהימה לימוזינה נדירה טל:050-7202222.
אי שם בתחילת שנות התשעים, הגיעה לישראל תוכנית הטלוויזיה לנוער, בוורלי הילס 90210. התוכנית הציגה את חייהם של חבורת בני נוער מבוורלי הילס על כל עושרם הרב. התוכנית שזכתה להצלחה גדולה בישראל, הפכה להיות מודל לחיקוי עבור בני נוער, בייחוד בתחום האופנה. תחום נוסף שזכה לחיקוי בקרב בני נוער, הוא כל מה שקשור לנשפי סוף שנה, ובפרט השכרת לימוזינה לנשפים.

בעוד שבתוכנית היה זה פופולארי בקרב כל החוגגים בנשפי סוף שנה להזמין לימוזינה להם ולבנות זוגתם, הרי שבחברה הישראלית עדיין הדבר לא נטמע בקרב כל החוגגים את סיום לימודיהם. בעיקר בשל סיבות כלכליות וחוסר הסכמה של ההורים לכך. ובכל זאת, ענף זה מאוד פופולארי ומצליח בישראל, הרי אם בני נוער לא משכירים לימוזינה, אז זוגות צעירים ערב חתונתם, כן עושים זאת.

לימוזינה בתור סמל מעמד
ספק אם ממציאי הלימוזינה ציפו שרכב זה יהפוך להיות סמל מעמד , עד כדי כך שבני נוער ירוצו להשכיר אותו לאירועים שלהם. אפשר להניח שכל החוויה מסמלת יוקרה לצד תחושת הפינוק שהיא מעניקה. מהעובדה שאת הלימוזינה מסיע נהג בלבוש רשמי, דרך ההפרדה בין הנהג לנוסעים ועד מה שהלימוזינה מציעה לנוסעים, ספות רכות, בר משקאות, טלוויזיה ומסכי DVD , מערכות סראונד, ועוד. כמובן שעצם זה שהלימוזינה משייטת ברחובות העיר וכולם נועצים בה מבט, גורם לכך שתחושת היוקרה רק גוברת.
ייתכן שיש בזה קצת יותר מזה. כידוע השכרת לימוזינה נעשית לא רק עבור זוגות שמתחתנים או בני נוער שחוגגים סיום 12 שנות לימוד , אלא היא משרתת מלכים, נשיאים, מנהלים בכירים ועוד. בסופו של דבר כולנו רוצים להידמות להם, לאותו מעמד עליון, שנתפס בעינינו בצורה כמעט נשגבת. אז הנה לנו יש אפשרות יום אחד, ערב אחד, להרגיש כמוהם ולזכור את זה כל החיים.

מה צריך לדעת על השכרת לימוזינה?
בטרם נסביר מעט על השכרת לימוזינה והמחירים השונים, חשוב לומר שני דברים:
השכרת לימוזינה נעשית בדרך למספר אירועים (בהנחה ואין הכוונה להשכיר לימוזינה לצורכי הסעת מנהלים או אישיים פוליטיים). מדובר על חתונה, מסיבות רווקים, ערבים רומנטיים וכיום גם נהוג להשכיר לימוזינה לילד או ילדה שחוגגים בר או בת מצווה.

בטרם מזמינים לימוזינה, יש לוודא כמובן שהחברה מודעת לזמן האירוע, ומתי על הנהג לאסוף אתכם, כמו כן עליכם לוודא שבחברה יודעים איפה מתקיים האירוע והיכן עליהם לאסוף אתכם.  כמו כן תזכרו לציין שמדובר בנסיעה הלוך ושוב.
אל תשכחו לוודא, איזה סוג של לימוזינה אתם מקבלים ומה יש בפנים (אם הינכם מתחתנים למשל, תוודאו שיש שמפניה, אם הינכם משכירים רכב לילדים שחוגגים בר מצווה, תוודאו שאין משקאות חריפים). אל תשכחו לבקש לקשט את הלימוזינה בהתאם.  מומלץ לבקש לראות את הלימוזינה ולהתרשם מהמראה שלה מבפנים, שלא תגלו בסוף, שמדובר במכונית שעברה הסבה ל"רכב מפואר":

לימוזין, לימוזינה, לימוזינות, השכרת לימוזינה