אודות

שירותי השכרת לימוזינה למי השירות מתאים? ומה השימוש שלו ?

השכרת לימוזינה ליום החתונה היא כבר דבר שבשגרה, אם לפני עשר שנים היו רק בודדים שהשתמשו בשירות הזה כיום כמעט בכל חתונה תוכלו לראות לימוזינה מפוארת ממנה הזוג המאושר יורד, פעם היה מקובל להשכיר לימוזינה רק לנסיעה מהבית אל אולם האירועים אך כיום מקובל להשכיר לימוזינה ליום שלם, אז הלימוזינה לוקחת את הזוג לסלון הכלות, לצילומים ורק אחר כך לחתונה וממנה לירח הדבש או הביתה .

השכרת לימוזינות או  השכרת רכב פאר פעמים רבות משמשות אנשי עסקים שמגיעים מחו"ל לארץ, הנהג דואג להסיע את איש העסקים ממקום למקום במשך כל היום, גם מנהלים רבים משתמשים בשירות ואנשי ציבור ומפורסמים.
פעמים רבות אנשים מפתיעים את בני ובנות זוגם בטיול עם לימוזינה ברחבי העיר , ארוחה במסעדה טובה ושתיית יין טוב מהמיני בר, טיול כזה נחשב לרומנטי ויוקרתי ומתאים במיוחד לימי נישואין ולימי הולדת.

כמה עולה שירות השכרת לימוזינה ואיך בוחרים בחברה טובה:
מחיר השכרת לימוזינה משתנה מחברה לחברה אך לפעמים יש פערים משמעותיים למדי ולכן כדאי לערוך סקר שוק קצר לפני שסוגרים עסקה עם חברה כזו או אחרת, המחיר גם משתנה על פי השעות, אם אתם משכירים לימוזינה רק לאיסוף מהבית והורדה באולם האירועים המחיר יהיה שונה ממחיר ליווי לכמה שעות או ליום שלם.

לא כל החברות מחזיקות בלימוזינות כמו שנדמה לכם, פעמים רבות יפרסמו החברות שיש להם לימוזינות ובעצם יש להם רכבים מסחריים מפוארים ולא לימוזינות ארוכות, לכן כדאי לוודא טוב לפני ההשכרה כי לחברה יש את סוג הרכב המסוים אותו אתם רוצים.
בדקו כמה זמן החברה קיימת וכמה רכים יש לה, בדקו האם יש לה ביטוח מקיף ואם אתם מתכוונים להשכיר לימוזינה ליום שלם וודאו כי הנהג נחמד וסבלני.